Gotowi, do startu, START!Gotowi, do startu, START!

Jaram się strasznie! Wybaczcie słowną frywolność, ale mam powód – w końcu RUSZAM Z MOIM BLOGIEM. Dziś pierwsze wpisy. Długo to trwało, ale w końcu się udało. Zanim jednak przejdę do sedna, chciałbym podziękować kilku osobom, którzy przyczynili się do powstania mojego nowego „dziecka”

Jolka z Przytoolnie Handmade - zabawki, które zrobiłaś, są świetne i na wyjazdach robią furorę – super robota! Ukłony dla Justyny z With Love – Twoje uwagi na temat bloga dały mi do myślenia (choć biznes planu dalej nie zrobiłem). W wyborze aparatu - teraz nieodłącznym towarzyszu podróży - pomagali mi kuzyn Łukasz i jego dziewczyna Marta. Sprzęt śmiga świetnie, a Wasze rady odnośnie robienia zdjęć okazały się bezcenne (już nie robię zdjęć w trybie AUTO). Przede wszystkim jednak podziękowania należą się Karolince z EthnoPassion. Karolinko, baaardzo pomogłaś mi w postawieniu stronki, powiedziałaś co i jak, a przede wszystkim mocno trzymałaś kciuki – po stokroć wielkie dzięki! Gdyby nie Ty kolejny rok gdybałbym, jak by to było mieć bloga. Teraz już nie gdybam :)

Mój blog powstał z pasji do podróży, w które ostatnimi czasy zbieram trzech dzielnych kompanów: Dorotkę, Dyzia i Gucia. W tym miejscu chciałbym dzielić się z Wami wrażeniami z naszych wypadów, zarówno bliższych, jak i tych dalszych.

Zachęcam do polubień profilu bloga i zapraszam do lektury.

Jesteśmy Dorotka, Gucio i Dyzio - trójka przyjaciół z Krakowa. Miasto to jest naszym domem i znamy wszystkie jego sekrety. Częścią z nich chcielibyśmy się z Wami podzielić. Często jednak wyjeżdżamy z Krakowa, bo kochamy podróże – te bliższe i dalsze, uwielbiamy wędrować, poznając nowe miejsca. Blog ten powstał z pasji do podróżowania. Mamy nadzieję, że zarówno starsi, jak i młodsi, znajdą tu coś dla siebie. Zapraszamy do wspólnych podróży! Dorotka, Gucio i Dyzio

0 komentarze: