O AUTORZE

 

Cześć,

mam na imię Tomek, pochodzę z Raciborza, z wykształcenia jestem socjologiem. Już od paru lat moim domem jest Kraków. Czuję się tu, jak „u siebie”. Chyba nie bez przesady można stwierdzić, że Gród Kraka stał się bardzo bliski mojemu sercu. Chciałem bliżej poznać jego historię, dlatego zapisałem się na kurs i zostałem przewodnikiem miejskim po Krakowie. Jestem pomysłodawcą interaktywnych wycieczek dla dzieci/szkół po Krakowie www.sredniowiecznykrakow.pl, do udziału w których serdecznie zapraszam :) 

Pasjonuję się sportem, który, można powiedzieć, wyssałem z mlekiem matki. Kocham podróże – te bliższe, jak i te dalsze, ale najbardziej na świecie lubię górskie wędrówki, bez których nie wyobrażam sobie życia. Będąc w górach odpoczywam, ładuję akumulatory. Tu mam czas, aby spokojnie poukładać myśli, które na co dzień z prędkością światła szaleją w mojej głowie. W górach z dystansem i z innej perspektywy patrzę na wiele spraw.

Od jakiegoś czasu w moje podróże zabieram zabawki. Moi mali przyjaciele dzielnie towarzyszą mi w czasie moich wycieczek. Razem ze mną poznają i odkrywają piękne miejsca i zakątki.

To chyba tyle o mnie. Szanownego Czytelnika odsyłam do bloga i zapraszam do wspólnych podróży!

Z podróżniczym pozdrowieniem,

Tomek

2 komentarze:

  1. Super! nie wiedziałam, że jesteś blogerem:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już wiesz :) Jak widzisz nawet reklama naszych średniowiecznych wycieczek się tu znalazła.

    OdpowiedzUsuń